Rüya Tabirleri / kaka rüyaları / Rüyada başkasının yaptığı kakayı görmek

Rüyada başkasının yaptığı kakayı görmek

Rüyada başkasının yaptığı kakayı görmek üst bir mevkiye terfiye alınacağına, rüya sahibinin muradına ereceğine, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, bir beladan kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının yaptığı kakayı gördüyseniz

  • Duygusal konularda iniş çıkışlı durumlar oluşabilir.
  • Geçmişten kişilerle iletişime geçmenizin iş hayatınıza ya da özel yaşamınıza katkısı olabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada başkasının yaptığı kakayı temizlemek başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, kendisini çok zor durumlarda bulacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına, dünyanın kendisine galip gelmesine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments