Rüya Tabirleri / muz rüyaları / Rüyada başkasının muz yediğini görmek

Rüyada başkasının muz yediğini görmek

Rüyada başkasının muz yediğini görmek çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına ve şansın da her zaman arkasından geleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının muz yediğini gördüyseniz

  • Şansa bağlı işlerde başarılı olabilirsiniz.
  • Düşünmeyi bırakıp harekete geçmelisiniz.

Rüyada başkasına muz vermek rüya sahibi için kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments