Rüya Tabirleri / bilezik rüyaları / Rüyada başkasının kolunda bilezik görmek

Rüyada başkasının kolunda bilezik görmek

Rüyada başkasının kolunda bilezik görmek onlar sayesinde kalkınacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, isabetli adımlar atılacağına, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada başkasının kolunda bilezik gördüyseniz

  • İyileşme için biraz daha sabretmeniz gerekiyor.
  • Karşılaşabileceğiniz engeller, zorluklar sizi engellemekten çok harekete geçiriyor.

Rüyada başkasının koluna bilezik takmak hatalarından erken döneceğine, hayatınızın neşe dolacağına, yandaşı olan birinin vefat etmesine, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada başkasının kolundan bilezik çıkarmak her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, ferahlık veren sözler duymaya, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments