Rüya Tabirleri / kas rüyaları / Rüyada başkasının kaşını görmek

Rüyada başkasının kaşını görmek

Rüyada başkasının kaşını görmek çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, manevi olarak huzur içinde olacağına, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının kaşını gördüyseniz

  • Evdeki sorunlar profesyonel hayatınızın önüne geçebilir.
  • Çevrenizdeki kişilerin neler yaptığını araştırmalısınız.

Rüya alimlerine göre rüyada başkasının kaşını kesmek almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, çok büyük üzüntü duyacağına inanılmaktadır.

Rüyada başkasının kaşının döküldüğünü görmek olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, zor zamanlar geçirileceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, ferah bir haneye sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada başkasının kaş alındıysa yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin de tamamen biteceğine, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının kaş aldığını görüldüyse hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, özlediği yerlere yolculuk edeceğine, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, onlar sayesinde moral bulacağına, evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esma

Rüyamda kızımın kaşlarının şekli çok güzeldi ve çok parladı bu ne anlama geliyor