Rüya Tabirleri / horoz rüyaları / Rüyada başkasının horoz kestiğini görmek

Rüyada başkasının horoz kestiğini görmek

Rüyada başkasının horoz kestiğini görmek girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına yorulur.

Rüyada başkasının horoz kestiğini gördüyseniz

  • Söylenenler sizi yıldırmamalıdır çünkü en karışık anlarda bile olumlu bir çıkış yolu bulabilirsiniz.
  • Fazla sorun çıkartsanız da eninde sonunda onlara uymak zorunda kalacaksınız.

Rüyada başkasının horoz kesmesi kişinin başına kötü bir olay geleceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, aksine işe neredeyse köstek olacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments