Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada başkasının çocuğuna annelik yapmak

Rüyada başkasının çocuğuna annelik yapmak

Rüyada başkasının çocuğuna annelik yapmak geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının çocuğuna annelik yapmak gördüyseniz

  • Düşünülmeden edilmiş sözler veya zamansız ya da zararsız görünen yorumlar bir anda herkes tarafından duyulabilir.
  • Yardım etmeniz gereken kişiler olabilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada başka çocuğun anne demesi girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, mutluluk gözyaşı dökeceğine, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments