Rüya Tabirleri / buğday rüyaları / Rüyada başkasının buğdayını görmek

Rüyada başkasının buğdayını görmek

Rüyada başkasının buğdayını görmek hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, kazancın günden güne düşeceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine, kötü ve zor günler yaşayacağına, eşlerin arasına kara kedi gireceğine, özellikle ailesi ile kavga eden kişinin bundan sonra da akrabaları ile arasındaki ilişkiyi düzeltemeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının buğdayını gördüyseniz

  • Sizden beklenenleri yerine getirmek adına duygularınızı bastırmanız gerekebilir.
  • Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarının üstesinden gelerek, kendinizde isteklerinizi gerçekleştirme gücünü bulabilirsiniz.

Rüyada başkasına buğday vermek kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına, başarıdan başarıya koşacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının buğday ektiğini görüldüyse sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine, şansın çalışmaya başlayacağına, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına ve sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada başkasının buğday dağıttığını görülmesi eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, kişinin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının buğday yıkadığını görmek hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada başkasından buğday almak işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine, yapılan işte geriye düşüleceğine, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, kişisel kavgaların son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının buğday pişirdiğini görüldüyse yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments