Rüya Tabirleri / besmele rüyaları / Rüyada başkasının besmele çektiğini görmek

Rüyada başkasının besmele çektiğini görmek

Rüyada başkasının besmele çektiğini görmek iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, zarar göreceğini bile bile bazı çalışmalar yapmak için adımlar atacağına, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, kendi şansını kendi yaratacağına, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada başkasının besmele çektiğini gördüyseniz

  • Aldığınız şeylerde aldanabilir ya da bir şeyler satarsanız zarar edebilirsiniz.
  • İnsanların düşüncelerine fazla kıymet vermediğiniz için herhangi bir şeyinizi saklamak size gereksiz görünebilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada başkasının besmele çekmesi büyük maddi zararlara uğrayacağına, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine, sorunlarının son bulacağına, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments