Rüya Tabirleri / alt rüyaları / Rüyada başkasının ayağının altını görmek

Rüyada başkasının ayağının altını görmek

Rüyada başkasının ayağının altını görmek güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine ve bu sayede deşarj olacağına, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının ayağının altını gördüyseniz

  • Başlangıcından itibaren kıyafetine kadar, katılmak istediğiniz bir macerayı destekleyen kişiler olabilir veya bilgeliğinizi ya da zekanızı takdir edebilirler.
  • Kafanızda olan biteni gözden geçirip olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada başkasının ayağının altını öpmek yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments