Ana sayfa » Armut rüyaları » Rüyada başkasının armut yediğini görmek

Rüyada başkasının armut yediğini görmek

Rüyada başkasının armut yediğini görmek şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının armut yediğini gördüyseniz

  • Ya para sıkıntısı veya ciddi masraflar olabilir.
  • Kendinizi ciddi bir krizin içinde bulabilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada başkasına armut vermek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine, başarı ve zenginlik getireceğine, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına inanılır.

Rüyada başkasının armut topladığını görüldüyse maddi anlamda zayıflayacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top