Rüya Tabirleri / alt rüyaları / Rüyada başkasının altına yaptığını görmek

Rüyada başkasının altına yaptığını görmek

Rüyada başkasının altına yaptığını görmek elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına, sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine yorulur.

Rüyada başkasının altına yaptığını gördüyseniz

  • Tepkisel tavırlar size zarar verebilir.
  • Acilen iki taraf arasında bir bağ ya da denge oluşturmanız gerekebilir.

Rüyada altına yapan adam görüldüğünde çeşitli fırsatlar elde edeceğine, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, ömür boyu süreceğine, eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine yorulmaktadır.

Rüyada altına yapmış bebek görülmesi mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, hayatının afiyette geçeceğine, mutluluktan bolca nasipleneceğine, moral bozukluğu nedeni ile bir süreliğine her şeyi askıya alacağına, iş dünyasındaki prestijin azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada altına yapan kadın görülmesi aksine daha da zorlaştıracağına, kazancının çoğalacağına ve rızkının genişleyeceğine, belalı kişiler nedeniyle hayatının karışacağına, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments