Rüya Tabirleri / tırnak rüyaları / Rüyada başkasını tırnak keserken görmek

Rüyada başkasını tırnak keserken görmek

Rüyada başkasını tırnak keserken görmek umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına, hataları için ettiği tövbelerin de Allah katında yerini bulacağına, duygularının ön plana çıkacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına yorumlanır.

Rüyada başkasını tırnak keserken gördüyseniz

  • Size yardımı dokunabilecek önemli pozisyonda kişiler tanıyor olabilirsiniz.
  • Paranızı güvenli yerlerde tutmanız, baştan çıkartılmanızı önleyebilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tırnak kesip oje sürmek borçlarını ödeyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, onların başarıları ile gururlanacağına, birçok işin birlikte yapılacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada tırnak kesip ateşe atmak eğitimle ilgili bir sektörde işe başlanacağına, İslami olarak günahlarının artacağına, duygularının karşılığını alamayacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine işarettir.

Rüyada tırnak kesip denize atmak sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada tırnak kes denmesi kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, yakında başlayacak aşk macerasına, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine alamet eder.

Rüyada tırnak kesip yere atmak rüya sahibi kişi için sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments