Rüya Tabirleri / dondurma rüyaları / Rüyada başkasını dondurma yerken görmek

Rüyada başkasını dondurma yerken görmek

Rüyada başkasını dondurma yerken görmek işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, çok büyük çaba sarfedeceğine inanılır.

Rüyada başkasını dondurma yerken gördüyseniz

  • Gayretlerinizin boşa gitmediğine şahit olabilirsiniz.
  • Bazı konular risk teşkil edebilir.

Rüyada başkasının dondurma yediğini görüldüğünde hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının dondurma aldığını görülmesi sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, bazı ortaklıklar kuracağına, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasına dondurma alındıysa sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, tüm keyfinin kaçacağına, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine işarettir.

Rüya alimlerine göre rüyada başkasının dondurma yemesi toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına, aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, kişinin içinin daralacağına alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments