Rüyada başkasında duvak görmek

Rüyada başkasında duvak görmek çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, umutlarının boşa çıkmayacağına, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına, elindeki kazancı ya da zenginilği iş için kullanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasında duvak gördüyseniz

  • İş hayatınıza veya kariyerinize ilişkin konularda ilerleme kaydedebileceğiniz farklı bir noktadasınız veya bir fırsat yakalamak üzeresiniz.
  • B planı yapmanızda fayda var.

Rüya tabir edenlere göre rüyada başkasına duvak takmak önüne pek çok imkan sunulacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına ve büyük bir çalışmaya girerek çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının duvak taktığını görülmesi her şeyi kuralına göre yapacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine ve çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevda

Rüyamda kız kardeşimin kırmızı duvağını başka kadında gordum

Nihal

Rüyamda bir gelin ve damat gördüm gelinin duvağı kapalı onlar ikiside varklı dilden konuşuyor