Rüya Tabirleri / iftira rüyaları / Rüyada başkasına iftira atıldığını görmek

Rüyada başkasına iftira atıldığını görmek

Rüyada başkasına iftira atıldığını görmek gitmediği yerlere gideceğine, müreffeh bir yaşama sahip olacağına, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasına iftira atıldığını gördüyseniz

  • Çevredeki kişiler o kadar kendi fikir, yol, görüş, inanç ya da düşünce sistemleriyle meşgul ki, onlarla aynı şeyi söyleseniz bile yanlış anlayabilirler.
  • Tartışmalardan kaçınmak zor olabilir.

Rüyada başkasına iftira atmak rüya sahibi kişi için hasretin ve özlemin biteceğine, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments