Rüya Tabirleri / yer rüyaları / Rüyada başka yer görmek

Rüyada başka yer görmek

Rüyada başka yer görmek zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, yolculuk yaparak bir hayra ermeye, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine yorulmaktadır.

Rüyada başka yer gördüyseniz

  • Bazı fikirlerinizi kendinize saklamanızda fayda var.
  • Belli bir karar vermeniz gerekiyorsa, üzerinde bir süre düşünmeden vermemelisiniz.

Rüyada başka yerde yaşadığını görüldüyse işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına alamet eder.

Rüyada telefonu başka yerde unutmak üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, bir üniversitede hoca olunacağına işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada başkasının yerine sınava girmek mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, kalbinin küt küt edeceğine, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına delalettir.

Rüyada dükkanı başka yere taşımak sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına rivayet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada başka yerde olmak onların mutlu haberlerini alacağına, mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, rahat edilecek bir projeye girileceğine, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüya yorumlarına göre rüyada başka yere göç etmek doğru olanı seçeceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, hem mal ve para kaybedeceğine, kudret ve hikmet sahibi olacağına inanılmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada başka yerde uyumak yüksek diploma alacağına, iyi huylar edineceğine, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine rivayet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada başkasının yerine imza atmak özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada tayinin başka yere çıkması o kimselerden menfaat göreceğine, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına delalet eder.

Rüyada uçağın başka yere inmesi rüya sahibi kişi için bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, böyle işlere kalkışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının yerine damat olmak rüya sahibi kişi için kararlarının çevresi tarafından dikkate alınmayacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine yorumlanır.

Rüyada başka yerde yıkanmak uzak bir yola gidileceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine işaret eder.

Rüyada başka yere gitmek rüya sahibi için çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, onları kendi gözünden bile sakınacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına delalettir.

Rüyada başka yerde yatmak rüyayı gören kişi için ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine, sevgi dolu haberler alınacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kabeyi başka yerde görüldüyse akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, kötü bir habere veya tehlikeye, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada başka yere taşındığını görüldüyse dine ve Allah’a yakınlaşacağına, malının ve aşının da çoğalacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine alamet eder.

Rüyada eşinin başka yere gitmesi aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, gülen yüzünün de solacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına rivayet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada ceketini başka yerde unutmak bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına yorulur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada başka yerde kaybolmak zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada başka yere göçmek birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada başka yerde yaşamak rüyayı gören kişi için verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, eline geçen paraları tutamayacağına, kalabalıktan uzak olacağına, parasal olarak çok büyük destek vereceğine delalet eder.

Rüyada başkasının yerine doğum yapmak karısının çok mutlu olacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, anne baba duaları alınacağına, imza ve söz yetkisi edineceğine, çok büyük çaba sarf edeceğine alamettir.

Rüyada başka yere atanmak çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet çıkacağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının yerleri süpürdüğünü görüldüğünde sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, bol nimete kavuşulacağına, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada namazda başka yere bakmak rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, daha fazla gelir elde edeceğine alamet eder.

Rüyada sevgilinin başka yere gitmesi hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının yerine geçmek rüyayı gören için rızkın ve kısmetin artacağına, insanlarla uyumunun artacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, aile işlerinin başına geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada başkasının yerine ölmek ölümcül hastalıklara işaret, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, rüya sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tuvaletini başka yere yapıldıysa hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, güzel günler görüleceğine, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, gönül kapılarını açacağına tabir olunur.

Rüyada başka yerde uyanmak rüyayı gören için yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, gönlünce bir yaşamı olacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada başkasının yerine evlenmek başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının yerine hapse girmek rüyayı gören kişi için sevgiyi ve hürmeti göreceğine, şan şöhret kazanacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada başkasının yerine doğurmak bol kazanç getireceğine, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka yere misafirliğe gitmek rüya sahibi için birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, şifa ve moral bulacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada başka yerde kalmak böylece yeni bir hayata adım atılacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, iş tekliflerinin bıçakla kesilir gibi kesileceğine, ele geçecek haram mal ve paraya yorumlanır.

Rüya yorumlarına göre rüyada başka yerde çalışmak verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine bu sayede güzel günler yaşayacağına, makam ve söz sahibi olacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine işaret eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ölüyü başka yere gömmek sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, mallarının da hayırlı olacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments