Rüya Tabirleri / dünya rüyaları / Rüyada başka dünya görmek

Rüyada başka dünya görmek

Rüyada başka dünya görmek hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, keyifli sohbetler edeceğine, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başka dünya gördüyseniz

  • Yeni yollar aramalısınız.
  • Kendinizle ilgili şeyleri düşünebilecek zaman bulabilmeniz ya da özel şeyler yapabilmeniz zordur.

Rüyada başka dünyada olmak çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, ardından bu kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, işlerin hiç olmadığı kadar kötü olacağına işarettir.

Rüyada başka dünyaya gitmek ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, moral bozukluğu nedeni ile bir süreliğine her şeyi askıya alacağına, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, zor günler geçireceğine, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments