Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada başında fes görmek

Rüyada başında fes görmek

Rüyada başında fes görmek çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine ve kendisini sıkıntıya sokmaya çalışan insanlar yüzünden kötü günler yaşayacağına, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına ve parasal bir sıkıntıya yol açacağına ancak daha sonra gelecek bir yardım ya da alınacak bir destek sayesinde işlerin yoluna gireceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, umutlarının söneceğine ve mutsuz olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada başında fes gördüyseniz

  • Uzlaşma sağlanamaması durumunda bazı ilişki veya iş birlikleri size maddi veya manevi bedel ödetebilir.
  • Ticari konular, fiziksel anlamda sağlığınızı veya refahınızı ilgilendiren başlıklar zamanınızı alabilir.

Rüyada başına fes giymek zamandan da kar edeceğine, hayırlı adımlar atacağına, işlerin de hafifleyeceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments