Rüya Tabirleri / ateş rüyaları / Rüyada başında ateş görmek

Rüyada başında ateş görmek

Rüyada başında ateş görmek Allah’ın yolundan gideceğine, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başında ateş gördüyseniz

  • Kendinize dönük olacaksınız.
  • Mora bozukluğu yaşamamalısınız.

Rüyada mezar başında ateş yakmak rüya sahibi için karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına, onlarla iyi geçim halinde olacağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, ters giden bir durumla karşılaşılacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına yorulur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada başından ateş çıkması gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, alım gücünün artacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada başına ateş düştüğünü görüldüğünde çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, Allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başına ateş düşmesi rüya sahibi için nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine, sıhhat ve huzur bulacağına delalet eder.

Rüyada başına ateş yağması sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments