Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada başında ağaç görmek

Rüyada başında ağaç görmek

Rüyada başında ağaç görmek kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, zahmetli işlerle uğraaşılacağına, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, kazalara ve kötülüklere yakın olacağına, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada başında ağaç gördüyseniz

  • Biraz zaman ayırmanız belli konularda istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlayabilir.
  • Biraz zaman tanımanız gerekebilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada başına ağaç düşmesi bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine delalet eder.

Rüyada başına ağaçtan meyve düşmesi rüyayı gören için hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına, sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, mutluluğunun da artacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments