Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada başına el koyması

Rüyada başına el koyması

Rüyada başına el koyması dine ve Allah’a yakınlaşacağına, kötü günlerinden kurtulacağına, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başına el koyması gördüyseniz

  • Şüpheleri gidermek için daha fazla soru sormak durumunda kalabilirsiniz.
  • İşdeki bir değişiklik nedeniyle tuhaf bir pozisyona düşmeden önce harekete geçmelisiniz.

Rüyada başını ellerinin arasına alındığında sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, rüya sahibinin hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada başını eline alındıysa attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, hastalıkların uzak duracağına, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments