Rüya Tabirleri / başbakan rüyaları / Rüyada başbakanın sevgilisi olduğunu görmek

Rüyada başbakanın sevgilisi olduğunu görmek

Rüyada başbakanın sevgilisi olduğunu görmek eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, herkesin yardımına koşan rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başbakanın sevgilisi olduğunu gördüyseniz

  • Geleceğinizi dikkatle ele alarak mevcut ilişkileriniz hakkında kararlar alabilirsiniz.
  • Gelişme kaydedilebilecek ya da güçlendirilmesi gereken konular ön plana çıkıyor.

Rüyada başbakanla sevgili olmak iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, kariyerinin yükseleceğine ve kişinin emrinde pek çok kişinin olacağına, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments