Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada baş parmaktan diken çıkarmak

Rüyada baş parmaktan diken çıkarmak

Rüyada baş parmaktan diken çıkarmak yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada baş parmaktan diken çıkarmak gördüyseniz

  • Olmasını istediğiniz konular çalışmayı gerektiriyor.
  • Küçük aksilikler sizi gereğinden fazla oyalarak bezdirebilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada baş parmağına diken batması sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, her işinde iyilikle karşılaşacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, hem dua alacağına, kendisini ailesine vereceğine alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments