Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada baş parmak tırnağı görmek

Rüyada baş parmak tırnağı görmek

Rüyada baş parmak tırnağı görmek sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, gönlünce bir yaşamı olacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine ve personelle ilgili istenmeyen bir durumun ortaya çıkacağına, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, iş hayatında günah işleyeceğine, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına tabir olunur.

Rüyada baş parmak tırnağı gördüyseniz

  • Siz yalnız bir erkekseniz davet edileceğiniz bir yere gitmeyi sakın reddetmeyin.
  • Çevrenizdeki insanlardan etkilenebilir onların sizi yönlendirmesine izin verebilirsiniz.Bu durum yeteri kadar iyi bir değerlendirme yapamazsanız size zarar verebilir.

Rüyada baş parmak tırnak kırılması arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, çok rahat bir şekilde çalışacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada baş parmak tırnak kopması hayırlı kararlar verileceğine, istenmeyen durumlarla karşılaşacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine alamettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada baş parmak tırnak kesmek kafasını kurcalayan sorunların biteceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına, rüya sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada baş parmak tırnak düşmesi rüyayı gören kişi için ekonomik şartlarının iyileşeceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada baş parmak tırnak çıkması yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, her nimetin lezzetine varacağına, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments