Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada baş harf görmek

Rüyada baş harf görmek

Rüyada baş harf görmek yeni iş kapılarının açılacağına, rüya sahibinin zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, huzurlu bir yaşama sahip olacağına, sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, rüyada erkeğin kendini hamile olarak ama hiç karnı çıkmamış şekilde görmesi aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada baş harf gördüyseniz

  • Kültürel aktiviteler, ruhsal çalışmalar ya da mistik konularda veya gerçek anlamda maceraya atılma isteğinizin artabileceği bir aylık süreçtesiniz.
  • Hayatınızın belli bölümlerini yeniden şekillendirmeniz gerekebilir.

Rüyada adının baş harfini görüldüğünde kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada isim baş harfi görüldüyse üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, ev içinde mutluluğun artacağına, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, bekar ise evleneceğine, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin baş harfini görüldüğünde elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına, kalben çok rahat edileceğine, maddi durum kötü ise zengin olunacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğinin baş harfini görmek sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments