Rüya Tabirleri / Rüyada barkod görmek

Rüyada barkod görmek

Rüyada barkod görmek toplum içinde daha oturaklı davranacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, helal ekmek yiyeceğine, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, işlerin sarpa saracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada barkod gördüyseniz

  • Bazı konularda ısrarcı veya inatçı olan kişiler sorun çıkartsalar bile, siz ne olursa olsun tartışmalara girmemeye çalışmalısınız.
  • Dost çevrenizle bir arada bulunabilirsiniz.

Rüyada barkod yapıştırmak rüyayı gören için bir sebeple çok zor günler geçireceğine, çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments