Rüya Tabirleri / bardak rüyaları / Rüyada bardakta şarap görmek

Rüyada bardakta şarap görmek

Rüyada bardakta şarap görmek yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına, kazanç kapılarının açılacağına, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, onların gerçek yüzüyle karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bardakta şarap gördüyseniz

  • Evli bir erkek bile olsanız sizde yeni heyecanlar uyandıracak bir maceraya başlamanıı olasıdır.
  • İstemediğiniz bitişler olabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada bardağa şarap doldurmak yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments