Rüya Tabirleri / bardak rüyaları / Rüyada bardağın yere düştüğünü görmek

Rüyada bardağın yere düştüğünü görmek

Rüyada bardağın yere düştüğünü görmek aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine, iş hayatında çok zarar edileceğine işarettir.

Rüyada bardağın yere düştüğünü gördüyseniz

  • Sorular sorup yanıtlar alarak zamanınızı daha verimli kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Yeteneklerinizi göstermenize olanak sağlayan hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada bardağın yere düşmesi geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, varını yoğunu kaybedeceğine, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke inanılmaktadır.

Rüyada bardağın yere düşüp kırılması kendisini iyi hissetmeyeceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bardağı yere atıp kırmak rüya sahibi için hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada cam bardak yere atmak haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına rivayet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada çay bardağını yere atmak özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına, zor durumların tatlıya bağlanacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına alamettir.

Rüyada bardak yere atmak rüya sahibi için alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine, hileli durumlarla karşılaşılacağını, çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments