Rüya Tabirleri / banyo rüyaları / Rüyada banyoda delik görmek

Rüyada banyoda delik görmek

Rüyada banyoda delik görmek bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, Allah’ın sevgisini kazanacağına, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, onlardan medet umacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada banyoda delik gördüyseniz

  • Verilen sözlerin yerine getirilmemesi ya da dikkatinizi çekmek isteyen bir kişi nedeniyle gerilim yaşanabilir veya duygusal tepkiler oluşabilir.
  • Kendinizi çok fazla yormayın.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada banyo deliğinden saç çıkması ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, eşe dosta yardım edileceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments