Rüya Tabirleri / bal rüyaları / Rüyada ballı muz görmek

Rüyada ballı muz görmek

Rüyada ballı muz görmek ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, mal kaybına uğrayacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine ve ferahlığa çıkılacağına, iflas edeceğine ancak yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına delalettir.

Rüyada ballı muz gördüyseniz

  • Yeni teklifler alabilirsiniz.
  • Çözüm bekleyen ilişkiler bir taraftan dengesiz şekilde ilerlerken, bir taraftan da lehinize çalışabilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada ballı muz yemek aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments