Rüya Tabirleri / balkon rüyaları / Rüyada balkonda türk bayrağı görmek

Rüyada balkonda türk bayrağı görmek

Rüyada balkonda türk bayrağı görmek helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para, Allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına, ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, geçim derdinin de ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada balkonda türk bayrağı gördüyseniz

  • Bir konuk sizi arıyor.
  • Bazı kişiler size yardımcı olabilecek adımlar atmaktan kaçarsa, siz de, kendi başınıza ilerlemenin bir yolunu bulursunuz.

Rüyada balkona türk bayrağı asmak günahların da affolacağına, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, yaşamın güzelliklerle dolacağına, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments