Rüya Tabirleri / balkon rüyaları / Rüyada balkon kapı görmek

Rüyada balkon kapı görmek

Rüyada balkon kapı görmek nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, anne baba duasının alınacağına, insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada balkon kapı gördüyseniz

  • Kafanızda yararlı fikirler olabilir.
  • Meslektaşlarınız ya da iş arkadaşlarınızla sosyalleşme eğilimi problemlere neden olabilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada balkon kapısının kırılması müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, bunun için Allah’a şükredeceğine, işlerinde kara geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balkon kapısının düşmesi rüya sahibi kişi için yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına alamettir.

Rüyada balkon kapısı açmak rüya sahibi kişi için maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına, size başarı getirecek adımlar atmanıza, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, düşmanların önlerinin açılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada balkon kapısı kapatmak gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, hak yolundan uzaklaşacağına, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada balkon kapısı kilitlemek rüya sahibi için aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine inanılır.

Rüyada açık balkon kapısı görülmesi rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına ve hep iyilik düşüneceğine, bir türlü kendine gelemeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kırık balkon kapısı görüldüyse aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments