Rüya Tabirleri / Rüyada baklavacı görmek

Rüyada baklavacı görmek

Rüyada baklavacı görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, endişelerin sona ereceğine, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, aynı karşılığı alamayacağına alamet eder.

Rüyada baklavacı gördüyseniz

  • Dağınık düşünceler, bir araya getiremediğiniz bir sürü ufak-tefek işinizin birikerek bir çığ gibi üzerinize yıkılma korkusu sizi tedirgin ediyor.
  • Gökyüzünde uzlaşma çağrısı var.

Rüyada baklavacıda çalışmak çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments