Ana sayfa » Bahçe rüyaları » Rüyada bahçeyi yeşil görmek

Rüyada bahçeyi yeşil görmek

Rüyada bahçeyi yeşil görmek tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına, stres içinde günler geçireceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, bir koyduğu işten üç alacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada bahçeyi yeşil gördüyseniz

  • Karşı koymak veya kılınızı dahi kıpırdatmamak yerine, kibarca istenileni yapma çabanız yararınıza sonuçlar doğurabilir.
  • Yanlış yargılarda bulunmamak için akşamı hafif planlara ayırmakta fayda var.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada bahçede yeşillik toplamak insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, büyük atılımlar yapacağına, eline güzel fırsatların geçeceğine, güzel ameller işleyeceğine, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada bahçede yeşillik ektiğini görüldüyse beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, kalbinin küt küt edeceğine, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada evin bahçesini yeşil görüldüyse sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine, geçim derdinin kalmayacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top