Rüya Tabirleri / bahçe rüyaları / Rüyada bahçede sarımsak görmek

Rüyada bahçede sarımsak görmek

Rüyada bahçede sarımsak görmek hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, işlerin daha kötüye gideceğine, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine işaret eder.

Rüyada bahçede sarımsak gördüyseniz

  • Huzurunuzu korumak için elinizden geleni yapın.
  • Size keyif veren şeylerle vakit geçirmenizde fayda var.

Rüya yorumlarına göre rüyada bahçeden sarımsak toplamak hayallerinin de yarım kalacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada bahçeye sarımsak ekmek dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, moral olarak çökecek olan kişinin ailesi ile arasında da maddi konularda sevimsiz tartışmalar çıkacağına, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments