Rüya Tabirleri / bahçe rüyaları / Rüyada bahçede kıvırcık görmek

Rüyada bahçede kıvırcık görmek

Rüyada bahçede kıvırcık görmek yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, zor ve karamsar günler geçireceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına yorumlanır.

Rüyada bahçede kıvırcık gördüyseniz

  • Amaçlarınız ne ise veya hayatınızda değiştirmek veya değişiklik yapmak istediğiniz yerler neresi ise, harekete geçebilirsiniz.
  • Bir an da eski arkadaşlarınız, ortaklarınız, müşterileriniz veya akrabalarınızla görüşmek isteyebilirsiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada bahçeden kıvırcık toplamak hanenizde bolluk olacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments