Rüya Tabirleri / bahçe rüyaları / Rüyada bahçe havuzu görmek

Rüyada bahçe havuzu görmek

Rüyada bahçe havuzu görmek çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, adımlarını daha sağlam atacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, sağlığının yerinde kalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bahçe havuzu gördüyseniz

  • Beraber çalıştığınız insanlarla duygusal bağlar oluşturmak istememekte haklısınız.
  • Yapacağınız seçimleri ya da alacağınız kararların etkileyeceği kişileri düşünerek hareket etmelisiniz.

Rüyada evin bahçesinde havuz görüldüğünde iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, hayatının istediği gibi ilerleyeceğine, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, böylece rahatsızlığından kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bahçeye havuz yapıldığında sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına inanılır.

Rüyada büyük bahçede havuz görüldüğünde bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, yaklaşan güzel günlere, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine yorumlanır.

Rüyada okul bahçesinde havuz görüldüyse maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına, çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, çok istenen hedeflere ulaşılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments