Rüya Tabirleri / bacak rüyaları / Rüyada bacakta kurtçuk görmek

Rüyada bacakta kurtçuk görmek

Rüyada bacakta kurtçuk görmek eşler arasına kara kedi gireceğine, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, insanların hayranlığını kazanacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada bacakta kurtçuk gördüyseniz

  • İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz değişiklikleri yapmalısınız.
  • Kısa bir tatil ya da yolculuk bir ilişkinizi güçlendirebilir.

Rüyada bacaktan kurtçuk çıktığını görüldüyse işlerinden belirsizlik olacağına, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada bacağından kurtçuk çıkması rüyayı gören kişi için ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, işlerinin açılıp kazancının artacağına, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, rızkın ve kısmetin artacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments