Rüya Tabirleri / bacak rüyaları / Rüyada bacakta kurşun görmek

Rüyada bacakta kurşun görmek

Spread the love

Rüyada bacakta kurşun görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, çaresiz durumlarda kalacağına, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bacakta kurşun gördüyseniz

 • Baız masraflar yapmanız gerekebilir.
 • Elinize geçen bilgiler en başta sizi rahatsız etse bile, ilerleyen süreçte ibreyi olumluya çevirebilirsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada bacağından kurşunla vurulmak tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, huzur dolu günler geçireceğine, kazancının da garanti ve sabit olacağına inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada bacaktan kurşun çıkarmak daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, çok hayırlı günler görüleceğine inanılmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada bacağa kurşun sıkılması yaşanılan semtte ya da iş hayatında bir dedikoduya malzeme olunacağına, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine inanılır.

Rüyada bacağa kurşun yemek rüyayı gören kişi için hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada bacakta kurşun yarası görülmesi üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına tabir olunur.

Rüyada bacağa kurşun girmesi rüya sahibi için sevdikleri ile bir araya geleceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına yorumlanmaktadır.

2 yorumlar

 1. Merhaba ben rüyamda annem babamı gördüm benden razi değillerdi ve ben onlardan kaçarken bir çatışmanın içinde buldum kendimi binanın içinden makineli tüfek lerle askere ateş eden terörist vardı bende kumun arkasına sakladım diğer taraftan polismiydi askermiydi bilemedim onlar ateş ediyordu ordan birsekilde kaçtım bit baktım sağ bacağından kan geliyor baçagima baktığımda kurşun çok net gözüküyor du ve aşırı kan akiyordu kimse ambulans çağırmadi bende İETT otobüsüne bindim hastaneye gitmek için ve bi yerde indim ambulansı gördüm indim ama ordada deliğine bağırıp saldıran biri vardı içeri saklandik o esnada eşim uyandırdı ben
  Bu rüyayı yorumlarmisini

  • Değerli Ziyaretçim,
   Bu rüya harcamalara, duaya ve hedeflere işarettir. Rüya tabirine göre harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına; annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine; sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine rivayet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.