Rüya Tabirleri / bacak rüyaları / Rüyada bacakta iltihap görmek

Rüyada bacakta iltihap görmek

Rüyada bacakta iltihap görmek alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, adının ve şanının yürüyeceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bacakta iltihap gördüyseniz

  • Eleştiri veya şikayetlere maruz kalmak istemiyorsanız evdeki sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.
  • Süregelen ilişkilerinizin size tatmin vermemesi olasıdır.

Rüya tabirlerine göre rüyada sağ bacağından iltihap akması hayatının da kolaylaşacağına, karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, bazı şeylerin ortaya çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada bacağından iltihap akması aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, yarınlarına umutla bakacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine işarettir.

Rüyada bacakta iltihaplı yara görülmesi kişinin kazancının artacağına, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bacaktan iltihap çıkarmak rüyayı gören kişi için maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, dertlerin ve sorunların biteceğine, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada bacakta iltihaplı sivilce görüldüyse stresini ve yorgunluğunu atacağına, girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments