Rüya Tabirleri / baba rüyaları / Rüyada babaya simit vermek

Rüyada babaya simit vermek

Rüyada babaya simit vermek atılan adımların büyük başarılar getireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına, yanlış yollardan döneceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada babaya simit vermek gördüyseniz

  • Belli konulara yaklaşımınızı tamamen değiştirebilecek radikal çözümler bulabilirsiniz.
  • Bazı konularda açıklamalara bakmadan ya da sorular sormadan harekete geçmek veya tavır almak sorunları büyütebilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada ölmüş babaya simit vermek ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına, sıkıntılarının kısa süreceğine, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments