Rüya Tabirleri / baba rüyaları / Rüyada babanın seninle konuşması

Rüyada babanın seninle konuşması

Rüyada babanın seninle konuşması hayal ettiği şeylere kavuşacağına, geriye doğru gideceğine, sevinçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, üzüntülerinin son bulacağına rivayet eder.

Rüyada babanın seninle konuşması gördüyseniz

  • Herkesin biraz zamana veya mesafeye ihtiyacı olabilir.
  • Beklenmedik şeyler yapmaya eğilimlisiniz.

Rüyada ölmüş babanın seninle konuşması rüya sahibi kişi için mutluluğun ve kazancın daim olacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments