Rüya Tabirleri / baba rüyaları / Rüyada babanın kızını gelinlikle görmek

Rüyada babanın kızını gelinlikle görmek

Rüyada babanın kızını gelinlikle görmek bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada babanın kızını gelinlikle gördüyseniz

  • Unutmamanızda fayda var, cesur olun.
  • Karşı cins ilişkilerinde tam olarak şanslısınız.

Rüyada babanın kızına gelinlik giydirmesi rüyayı gören için yaşamını daha iyi planlayacağına, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, güzel davetler alacağına, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada babanın kızına gelinlik alması aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments