Rüya Tabirleri / baba rüyaları / Rüyada babanın kızına taş atması

Rüyada babanın kızına taş atması

Rüyada babanın kızına taş atması bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, iş güç sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada babanın kızına taş atması gördüyseniz

  • Sizi anlamsız tartışmaların içine sokmaya çalışan kişiler olabilir.
  • Beklenmedik şekilde farklı şeyler size esin kaynağı olabilir.

Rüyada annenin kızına taş atması insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine, eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments