Rüya Tabirleri / baba rüyaları / Rüyada babamın boyunun uzadığını görmek

Rüyada babamın boyunun uzadığını görmek

Rüyada babamın boyunun uzadığını görmek sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, dış ticarete atılacağına, işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada babamın boyunun uzadığını gördüyseniz

  • İnandığınız hedefler için yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekiyor.
  • Çevrenizdeki kişilerin neler yaptığına göz attığınızda, kendi yerinizi daha iyi görebilirsiniz.

Rüyada babanın boyunun uzaması rüya sahibi kişi için sonunda maddi zarara gireceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments