Rüya Tabirleri / babaanne rüyaları / Rüyada babaanneyi tabutta görmek

Rüyada babaanneyi tabutta görmek

Rüyada babaanneyi tabutta görmek kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, özel hayatının renkleneceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına, üzüleceğine ve kırılacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada babaanneyi tabutta gördüyseniz

  • Üstünüze düşeni yerine getirmemeniz durumunda ilişkilerde problemler yaşanabilir.
  • Yardımlarınız, fikirleriniz, önerileriniz, bilginiz ya da tecrübeniz karşınızdaki kişilerin gözünde sizi bir yıldız haline dönüştürüyor.

Rüyada ölmüş babaanneyi tabutta görüldüğünde rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada babaannenin tabutunu taşımak yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine ancak yine de doğru bildiğini yapacağına, borçların gittikçe artacağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments