Rüya Tabirleri / ayna rüyaları / Rüyada aynaya bakıp saç taramak

Rüyada aynaya bakıp saç taramak

Rüyada aynaya bakıp saç taramak hayatının kötüye doğru gideceğine, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, bir sebeple kendisini çok üzeceğine, kazancın ve işlerin düşerek maddi sıkıntıların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada aynaya bakıp saç taramak gördüyseniz

  • Kötü giden veya sizi kötü etkileyen şeyleri geride bırakmanız gerekiyor olabilir.
  • Yaratıcılığınızı hesaba katmadan yapacağınız seçimler, kendi mantık hesaplaşmanız ödüllendirileceğinizi düşündürse de, yaratıcılık eklenmeden beklediğinizi almanız zor olabilir.

Rüyada aynaya bakıp saç kesmek hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına ve bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına, işlerin bu yüzden epey aksayacağına, işlere nazar değeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments