Rüya Tabirleri / ay rüyaları / Rüyada ayı kırmızı görmek

Rüyada ayı kırmızı görmek

Rüyada ayı kırmızı görmek işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, zahmete ve meşakkate düşeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada ayı kırmızı gördüyseniz

  • Yeteneklerinizi doğru kullanabilirseniz maddi kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Hemen hemen her istediğinizi yapabileceksiniz.

Rüyada ayın kırmızı olduğunu görmek hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, hem rahat bir hayata kavuşacağına, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, onlara doyasıya sarılacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine işaret eder.

Rüyada ayın kırmızı olması rüyayı gören için büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, her daim Allah yolunda olacağına, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına işarettir.

Bir yorum

  1. Ruyada babamın bahçesinde akşam üstü annem kız kardeşim oturuyorduk annem eşim icin özülüyor maddi durumu yok diye bir anda ay çok parladı ve söndü bir ben gördüm ama. Sonra yine birden o ay parladı ve şimşek çaktı kırmızı renkte ardından rengarenk balon gibi parlak parçacıklar üzerimize yagdi gece sanki gündüz oldu ama biz çok korkuyoruz kıyamet kopuyor diye hepimiz secde halinde şehadet getiriyoruz lütfen beni aydinlatirsaniz çok memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.