Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayaktan silahla vurulmak

Rüyada ayaktan silahla vurulmak

Rüyada ayaktan silahla vurulmak imkânlarının da genişleyeceğine, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, daima secde ve şükür edeceğine, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, kişinin isteklerine nail olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayaktan silahla vurulmak gördüyseniz

  • İnsanların düşüncelerine fazla kıymet vermediğiniz için herhangi bir şeyinizi saklamak size gereksiz görünebilir.
  • Yeni teklifler veya davetler nedeniyle mevcut işlerinizde ya da planlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir.

Rüyada ayağına silah sıkılması rüyayı gören için kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, verimli işlere gireceğine, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine alamet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada başkasının ayağına silah sıkmak güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine tabir olunur.

Rüyada ayağa silah sıkmak sevdiği kişilerden zarar göreceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun bir süre boyunca çekeceğine, özel hayatında mutluluğu yakalamasına, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada iki ayağından silahla vurulmak rüyayı gören kişi için borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine, işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments