Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayaklarını denizde görmek

Rüyada ayaklarını denizde görmek

Rüyada ayaklarını denizde görmek en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine inanılır.

Rüyada ayaklarını denizde gördüyseniz

  • Bir çok haber ya da mektup alabilir, çok sayıda kısa yolculuk yapabilirsiniz.
  • Sizden kendinizi bir konuya adamanız istenebilir.

Rüya alimlerine göre rüyada ayağına deniz suyu değmesi büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine ve mutlu olacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, canının derdine düşeceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada ayağa deniz kestanesi batması yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayaklarını denize soktuğunu görüldüğünde iç dünyasında rahata kavuşacağına, artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ayağı denize sokmak yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına yorulur.

Rüyada ayağına deniz anası yapışması rüyayı gören için elindekilerinin kıymetini de çok daha iyi bileceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments